Mama Yardımı

Nuducum

Merhaba sokakta tamamen kendi imkanlarımla baktığım ve artık maddi manevi anlamda çok zorlandığım sokak canları için mama desteğine ihtiyacım var bu konuda ne yapabilirim beni bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum teşekkürler

4 CEVAP

Deniz579

Daha ucuz bir mamaya geçebilirsin ya da ev yemeklerinden verebilirsin ben mama veremeyeceğim zaman onların da yiyebileceği şeyler yapıyor ve veriyordum. Makarna pilav vs. Mama desteği sağlamak çok isterdim ama maalesef ki aynı sorundan ben de muzdaribim. Et restoranları ile anlaştım yenmeyen etleri, deri et ne varsa kemik dışında veriyorum.

Nuducum

Merhaba bende öyle yapıyorum zaten unlu mamüllerden aldığım puaça boyoz börek tarzı şeyler ve arada tavuk sırt alıp haşlayıp ekmekle papara yapıp verebiliyorum

Anonymus552223

Uzun vadede kedi nufusunu belli sayida tutmak onemli. Ben yavru buldugumda hemen sahiplendiriyom disileri de yakalayabildigimi kisirlastiriyom. En onemlisi bu yoksa sokaklar kediden gecilmez er ya da gec mama yetistirilememeye baslanir. Diger cozumlerin hepsi gecici.

Anonymus552223

Bi de evde yapilan mamalar 15 kilo enjoydân daha pahaliya geliyor gibi.. sonucta ekmek bile ucuz degil ki besleyici de degil zaten