Hangi Vitamin?

Sudeckmkc

Kedim duvarı yalayınca internette araştırdım ve vitamin eksikliği olabileceğini öğrendim. Kullandığım maltın içinde vitamin var ama belli ki yeterli değil. Vitamin önerilerinizi bekliyorum

2 CEVAP

Iremodi

Gimcat veya Beaphar

Sselin1

Toprak yeme vs genel olarak demir eksikliginden dolayı oluyor. Demir iceren vitaminler kullanabilirsiniz ama cogu multivitamin demir icermiyor icerigine bakin alirken. Yada Veterinere danisarak uygun takviyeyi kullanin isterseniz. Karaciger, kirmizi et, yumurta gibi besinlerlede dogal yoldan saglayabilirsiniz.