Kedime Gimcat Sindirim Sistemi Duzenleyici Macun Alacagim

Merhabalar kedime gimcat sindirim sistemi duzenleyici macun alacagim fakat hangi oranda kac gunde bir verecegimi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim

4 CEVAP

Ben vitamin macununu haftada bir ya da iki kere veriyorum. Sizin kedinizin de özel bir sorunu yoksa haftada iki kere verebilirsiniz. Üstünde yazan miktarda yani her gün verince dışkıları yumuşuyormuş kullananlar öyle diyor.

Anladim kedim son zamanlarda 2 gunde bir kaka yapiyodu onun icin almistim yani haftada kac kere vermem gerekir

Bence en sık iki günde bir verilmeli. Siz iki günde bir verip gözlemleyin duruma göre arttırır ya da azaltırsınız.

Cok tesekkurler