Kedinin Gözüne Ne Olmuşşş?

Arkadaşlar gerçekten ağlamak istiyorum bahçemize böyle bir kedi geldi. Sizce gözüne ne olmuş olabilir ? :(

7 CEVAP

Kayip

İltihaplanmış gibi veterinere götürme imkanınız varsa götürün vakit kaybetmeyin

Cyborg

İlk defa böyle bir şey görüyorum. Sizin imkanınız yoksa da lütfen şehrinizdeki hayvansever gruplarla paylaşın belki yardım edebilecek birisi çıkar.

Gerçekten çok kötü olmuş gözün alınması gerek büyük ihtimalle. Hangi ildesiniz? En azından instagramda duyurmaya çalışın belki bulunduğunuz ildeki bir hayvansever görüp tedaviye alır. Aynı ildeysek ben de yardımcı olabilirim belki.

Veterinere götürmeyi düşündük. Ancak kedi bahçemizden gitti :(

Bilgos

galiba kargalar gaglamış gözünü genelde onlar yapıyor bizim mahalledede vardı eskiden böyle bir kedi

Denizli

Maalesef çok uzaktaymışsınız.