Ankara'da Bildiğiniz Kedi Pansiyonları Var Mı?

betulaltundal

Ankara'da bildiğiniz uygun fiyatlı kedi pansiyonu var mı? Sokağa atılmış 8 aylık bir kedi var yuva bulunana kadar pansiyona koymak zorundayım. Bildiğiniz pansiyonları yönlendirebilirseniz çok sevinirim en uygun fiyatlı olana yaklaşık 1 aylığına yerleştireceğim çünkü kedi sokak nedir bilmiyor ve arabaların önüne atlıyor boynunda tasmasıyla insanların peşinden gidiyor ağlayarak.

3 CEVAP

mavitilki

Pansiyon bulamazsanız petsurfer ı deneyebilirsiniz. Bulduğunuz bir hostun günlük, haftalık, aylık ücretlerini, evcil hayvanlarını, ev tipini, bakabileceği hayvanları ve boyutlarını kısacası hayvan için her şeyi ve her bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz :)

İnstagram üzerinden takip ettiğim @koocakafa’nın sahibinin pet oteli var @laikapetotel. Fiyatlarını bilmiyorum ama orası da zaten muhtaç hayvanların tedavi masraflarını karşılamak için açılmış bir pet otel. Bence bir göz atın, kedinin durumunu anlatırsanız belki indirim yaparlar.

betulaltundal

bakacağım teşekkür ederim.