Kedimin Bir Sorunu Olabilir Mi?

Nightcat

Kedim her gece yatağımda ayağımın dibinde uyurdu. 2 aydır bu böyle. Ama bu gece beni hiç uyutmadı. Her dakikada bir üstüme çıkıp mırlıyor illa ki uyandırıyor, bu gece toplamda 1 saat bile uyuyamadım. Hiç yapmıyordu bunu. Bir problemi falan mı var acaba? Maması ve suyu da vardı

1 CEVAP

mavitilki

Miyavlıyor olsaydı ya da sizi uyandırmak için özellikle patisiyle yüzünüze vuruyor, üzerinize atlıyor ya da yüzünüze oturuyor olsaydı evet diyebilirdim. Fakat şu an sadece şefkat istiyor gibi. Eğer özellikle uyandırdığını düşünüyorsanız veterinere gidin tabii bir problemi olabilir.