Kedi Maması Tavsiye

livanurcelik

Merhaba, tavsiye edebileceğiniz kısır kedi mamaları nedir? Daha önce proplan kullandım fakat araştırma yapınca çok iyi içerikli olmadığını öğrendim. Şu an N&D kullanıyoruz fakat aşırı tüy dökümü ve dışkıda koku yaptı sanırım bunu da kullanmayacağız artık. Önerilerinize açığım.

7 CEVAP

fkartal0010

Şu an Felicia Kitten kullanıyorum tavuk ve hamsili tavsiye ederim. Hem bayılarak yiyor hem de tüyleri yumuşak ve canlı durumda. Ben aldığım zaman çok kötüydü. 20 gün gibi bir sürede toparladı kendini.

Zynpkck

Ndnın hangi çeşidini kullanıyosunuz tavukluysa kedilerde alerji yapabiliyo

Brit care olabilir.

gozush

Nd tavuklu kullaniyorsunuz diye dusundum. Proplan somonludan, Nd ocean dusuk tahilli balikli portakalliya gectik ve tuy dokumumuz sifira yakin bizim, ve asiri memnun kaldik. Eger balikli denemediyseniz oneririm. Tavuklu mamalarin hepsi deri ve tuy sagligi icin bir seye yaramiyor. Balikli tercih edin mutlaka.

gozush

Benim kizimda kisir ama oceanla birlikte bildircinliyi karstiriyorum ben veterinerimz de illa kisir mama demiyor zaten kilo problemi yoksa sizin de mutlaka deneyin.

onurtemiz

ND harika bir mama ama tüy dökümüne yol açıyor ne yazık ki. Genel olarak ND kullandık küçüklüğünden beri.
Ben de fiyatını hak etmeyen bir mama aldım. RC British Shorthair maması. Kötü mama değil orta kalite ama o fiyatı hak etmediğini biliyorum
1 hafta tam olmadı vermeye başlayalı ama izleyip göreceğim.
Hem kilo alması için hem de farklılık olsun diye buna geçtik

devrmcnar

kesinlikle brit care missy kısırlaştırılmış kedi mamasını tavsiye ederim çok kaliteli, içeriği kısır kediler için özel hazırlanmış ve uygun bi mama