Arkadaşlar Acil Veteriner Bulun

Dila2003

İstanbul da oturuyorum nolur veteriner söyleyin benim yavru kedim 15 tatilde doğdu bugün ayağı doğalgaz sobasına girmiş ters dönmüş galiba çok bağırdı ellerimi yardı nolur şimdi ayağını çıkardık ama üstüne basamıyor aradık bildiğimiz bütün veterinerleri ama röntgen yokmuş birinde birinde saat 4 te kapatmış nolur acil söyleyin istanbul bayrampaşada oturuyorum fazla uzak olmasın

3 CEVAP

PerihanSerhat

Kedinizin durumu nasıl? Bu konularda Bakırköy Family Vet. Kliniği Burak bey iyidir. Bİlginize

gokceyigit

çok geçmiş olsun

Dila2003

teşekkürler