Kedinin Akıntısı

ilayda1

Bizim sahiplendiğimiz bir bebek kedimiz var bize geldiğinde 2-3 haftalık arasındaydı ve şuan 3 buçuk aylığa yakın geldiği ilk günden beri vajinal yeşil akıntısı var veterinere sorduğumda bakıp sağlıklı şuan dediler fakat bana normal bir durum gibi gelmiyor sebebini hiç bilmiyorum neşesi iştahı çok iyi fakat sadece hapşırma huyumuz var. Birde bu yeşil vajinal akıntının sebebi nedir hiç bilemiyorum

2 CEVAP

Berra2000

Bence başka veterinere gitmelisiniz İltihap kaynaklı bence rahim iltihabında bu tarz vakalarla karşılaşılıyor veterinerim yayınladığında görmüştüm. Geçmiş olsun

lwb

Evet, veterinerinizi değiştirseniz iyi olur.
Bunun için küçük mü bilmiyorum ama pyometra gibi ciddi bir rahatsızlık olabilir.