Kısırlaştırılan Kedim Titriyor

beyzaulu

Merhaba, dün kısırlaştırma ameliyatı olan erkek kedimi bugğn teslim aldım. İlk geldiğinde sorun yoktu tuvalete çıktı ve yaş mama yedi biraz. Daha sonra titrediğini fark ettim vücudunun. Bir ara kesildi ama şimdi tekrar başladı. Veterinere sordum ama birkaç saat daha devam ederse getirin dedi. Acaba neden olabilir? Aciliyeti var mıdır? Şu an tedirginim.

2 CEVAP

Berra2000

Bende yaşadım bir kez çok korktum panik oldum bence stresten korkudan kaynaklı. Bişeylerin ters gittiğini biliyorlar vucutlarında. Hamdolsun çok iyiyiz şu an yaramızda kapandı bir daha olmadı. Acil şifalar diliyorum

ugurkoker

Üşüyor mu acaba?biraz ısıtmaya çalışsanız?