Acill Kedi Kumuu???

HilalAres

Arkadaşlar acil kedi kumu almalıyım petlebi yada ***********dan almayı düşünüyorum siz hangisini önerirsiniz?.. çiş kokusunu bastran, patisine bulaşmayan felan güzel bir şey istiyorum..

12 CEVAP

Toriri

kittymax al bu sitede varmıdır bilmem ama petshopta var bizim gayet güzel

fkartal0010

Proline kullanıyorum ben ve gayet memnunum. Topaklanıp, koku tutuyor. Tavsiye ederim

bademthecatt

Paticatten memnunum

Berra2000

Bende lındocat kullanıyorum bır kac marka arasında bunu cok begendım

mavitilki

Garden mix aktif karbonluyu öneririm. Bir de kuma yeşil çay atmakla ilgili bir şey duymuştum. Bildiğiniz poşet yeşil çayı döküyormuşsunuz içine işe yarıyor diyorlar denemedim ama...

Ares07

Reflex aktif carbon ve sanicat marsilyadan çok memnunum

momo44

Bende genelde Qik diye bi marka var bizim pet shot yakin oldugü icin ordan alirım gayette memnunum öneririm sana

fkartal0010

Aynı şekilde petoncat de güzel önerebilirim

Merloli

Ben pisipisi kullanıyorum ve öneririm

Faytekin

Çoğu kumu denedikten sonra Every clean a geçtim sonunda ve rahat ettim her açıdan,biraz pahalı ama benim gibi kokuya topaklanmaya dağılmaya falan takıksaniz bunu önerebilirim.

HilalAres

proline nin hangisini kullanıyorsunuz, ben çiş kokusunu belli etsin istemiyorum ve mesela çiş ve lavanta karışımı da ağır olurdu

HilalAres

Hepinize çok teşekkür ederim, hepinizi çok seviyorum teşekkürler :)))