N&D Mama Yerine Alternatif Var Mı?

cuneytsahin

Kedim için yaklaşık 1 aydır N&D Kitten Tahılsız Tavuklu ve Narlı alıyorum ancak bu mamaya başladıktan sonra hiç doymamaya başladı. Bu kedi madem böyle yiyor ben de N&D tadında daha ucuz bi mama arıyorum. Var mı bildiğiniz böyle tadı ve kokusu N&D'ye benzeyen bi mama ? Kedim çok seçici bu yüzden başka mama yemiyor.

1 CEVAP

bademthecatt

Mamayı ne kadar veriyorsunuz kullandığınız mama gayet iyi paketteki belirtilen ölçülere göre verin onun için yeterli olan yazıyordur orda veya veterinerinize fotoğrafını atın o size kaç gram vermeniz gerektiğini söyleyecektir gerçekten çok yiyorsa önüne geçemezsiniz ölçülü verirseniz bir sorun olmaz