Gozun İcine Kil Yapismasi.

hkn345

Merhaba yavru 2 aylik bir kizimiz var. Gozune bugun dikkatli baktigimda kil yapismis gibi. Kendim almaya calismadim zarar veririm mikrop kaptiririm diye. Kendiliginden giderme yoksa veterineremi goturmeliyim ? Goz nekrozu olmasindan korkuyorum. yardimlarinizi bekliyorum.

3 CEVAP

lwb

Eczanelerde gözdeki yabancı cisimleri çıkarmak için damlalar oluyor, bir kereliğine mahsus kullanabilirsiniz. Geçmezse götürürsünüz

Eczaneden sunni gözyaşı damlası alın. Max 1 tüp kullanın. Çıkar sanırım bu şekilde

hkn345

Kendiliginden cikmis cok sevindim :))))) ben takintili biriyim biraz eger kendim yaparsam goz damlasini vs vs birsey olmustur diye uyuyamam.....