Acil Durum

Eymentalay

Arkadaşlar merhaba. Az önce kedimi veterinere götürdüm ve acil ameliyat olması gerektiğini söylediler idrar kesesinde 3.2 cm çapında bir taş varmış ve baya maliyetli bir ameliyat bende yakın zamanda askere gideceğim için işimden ayrıldım biraz ters bir zamana denk geldi o yüzden kedimin bazı eşyalarını satmak mecburiyetindeyim. Resimleri bırakıyorum İstanbul içinde almak isteyen olursa mesaj atabilir bir yerde buluşup elden veririm direkt.

Furminator: 100TL
Taşıma çantası 90TL(çanta turuncu renktedir resimdeki çantanın birebir aynısı ama rengi turuncu)
Acana 5.4 kg mama: 250 (mama yeni alındı ve hiç açılmadı, artık özel mama kullanması gerektiği için satmak zorundayım)

8 CEVAP

Eymentalay

Furminator tarak ve mamanın faturasını da isteyenlere verebilirim şüphe oluşmaması açısından

minnoskoss_123

Umarım kediniz ameliyatı atlatır ve eskisi gibi sağlıklı olur. Bu ilanı sosyal medya üzerinden de paylaşın bence.

Eymentalay

@ugurgoker hayır tam aksine hem hazır su kullanıyorum hem de su şelalesi kullanıyorum bol su içen bir kedi benimkisi, mama olarakta önceden Nd kitlen kullanıyordum ama 6-7 aydır acana kullanıyorum. Sebebi belli olamaz yaşadığı şartlar çok iyiydi bizde anlayamadık. @minnoskoss_123 teşekkürler

ugurkoker

Ameliyat için fiyat verdiler mi?

Eymentalay

2000TL dediler zar zor 1750’ye düşürdük

lwb

Umarım sağlığına geri kavuşur.
Dişi kedilerde erkek kedilere nazaran idrar taşı oluşumu daha nadir oluyor. Sebebi tahimini olarak nedir acaba?
Bayadır mı acana kullanıyorsunuz?

Eymentalay

Sebebi ne olabilir diye sorduk çok genel konuştu nadir oluyor dişi kedilerde ama sizinkinde olmuş birçok sebebi var net bişey diyemez kimse dedi

ugurkoker

Bende taşın sebebini merak ettim,musluk suyu kullaniyormusunuz?bir de hangi mamayı ne kadardır kullanıyorsunuz?