Kedimin Çenesinde Yara Var Acil Yardım!!!

semrayatak

merhabalar, iki gün önce kedimin çenesinde fotograftaki gibi bir yara oluştu kaşıyarak veya bir yere sürmesi sonucu oldu tam olarak bilmiyorum ama biranda oldu. veterinere gittik ve orayı temizleyip yakalık taktı ve bize antiseptik bir sprey verdi, sabah akşam sürüyorum .
kedim hala yakalığın üstünden çenesini kaşımaya çalışıyor.ben gün geçtikçe yarasının büyüdüğünü düşünüyorum. daha önce böyle bir olayla karşılaşan ya da önerisi olan var mı ? sizce başka bir vete daha götürmeli miyim?

2 CEVAP

Berra2000

Bence baska bır vete goturun ozellıkle daha kapsamlı vetlere goturursenız onun ıcın ıyı olur bıde agız kokusu varmı apse olabılır yada curuyen dıs oldugu zaman yanaklardakı et dokuluyor agzını kontrol edın

semrayatak

Ağız kokusu yok dişlerini yaradan sonra kontrol ettim çok şükür ağız içinde de bir sıkıntı yok, bende bir vete daha göstermeyi düşünüyorum, teşekkür ederim.