Tırnak Kesimi Vs...

Poncikvan

4.5 aylik kedim halaa bana kendini pek sevdirmiyor oyun arkadaşıyım.sorun değil alıştım ama tirnaklarini artik kesemiyorum ve coook fena oluyor. Taramada da zorluk yasiyorum pek taratmiyor kaciyor ,veteriner iğne yaparken bilr havluyla sarıp tutuyoruz çünkü yaban ciya aşırı agresif. Çözüm yolları arıyorum...

5 CEVAP

Berra2000

Yaklaşık 30 civarında hasta kedi baktım. Yeni bir bebek aldım aynı dediğiniz gibi çok vahşi ve ısırıyor bende napıcamı şaştım. Okadar deneyimim var ama işe yaramıyor birde sahiplendirilecek :-(((

Zeyos

Kedin dişi mi? Eğer öyleyse kızana girmiş olabilir.

Gozdetemizel

Kizginlikla alakasi olmayabilir.benim kedimde oyle,veteriner bizi gorunce agzi yuzu degisiyo kadinin.battaniyeye sariyoruz komple sirtini acik birakiyoruz asi yapilirken yoksa
Parcaliyo insanlari.kan aldirmak icin bile bayiltiyolar o derece.tirnak konusunda biz cok sorun yasadik ama buyudukce degisti simdi uyurken bile kesiyorum ve kesilmesi bence onu rahatlatiyo ki hic tepki vermiyo.bazen bazi huylari degisiyo,bize de kisirlastirinca sakinler kendini sevdirir dediler ama henuz sevebilmisligimiz yok ve ayni kuduruklukla devam ediyo

Poncikvan

Rehabilite edilebiliyorlarmi ne bileyim.sakinlestirici falan

Poncikvan

Erkek kedimiz.
Sizin kediniz kaç yaşında.