Kedimin Dışkısında Kurtçuklar Gördüm!

HilalAres

Merhaba arkadaşlar kedimin dışkısında beyaz kurtlar gördüm hemen vetle iletişime geçtim pazartesi gideceğiz ama bana bir şey söylemedi acaba sizinde başınza geldimi siz ne yaptınız neyden olur bu?

5 CEVAP

lwb

Parazit tedavisi uygulanır büyük ihtimal,parazit aşılarını mı aksattınız acaba?

Berra2000

Çok çiğ et ciğer tavuk yedirmiş olabilirsiniz yoğun parazit olmuş çok acil parazit yaptırmalısınız

Berraksenel

Çok fazla süt ve süt urunleri de vermeyin onlarda yapabilir

HilalAres

aşısına bir hafta olmadı yaptıralı karma aşıydi, temizde duruyor, mamasıni değiştirmiştim trendline aldm maması gelene kadar ondan olabilir mi

mavitilki

Aşı parazit sağaltımı yapılmadan yapıldı ise belki işe yaramamış olabilir.