Kedimin Arka Patisi

ipeksenturk

Merhabalar,
Kedimin arka patisinden bu şekilde üstü kuru gibi yuvarlak bir çıkıntı var. Dışarı doğru bombe yapmış bir halde. Diğer arka patisinde böyle bir şey göremedim. Patisinin doğal hali mi yoksa yara gibi bir durum mu var acaba? Teşekkür ederim şimdiden.

2 CEVAP

Zeyos

Ayağını zedelenmesi gibi bir durumla karşılaştı mı? Bide o bacağında yürümekte bir sıkıntı yaşıyorsa veteriner hekime danışmanı tavsiye ederim

ipeksenturk

Yok zedelediğini sanmıyorum, tüm gün uyuyor. Aksama gibi bir sıkıntısı da yok. Bugün çevredeki veterinerler kapalı olduğu için danışmak istedim. Bir süre daha gözlemleyip veterinere götüreceğim herhalde.