Fitmin Purity Tahılsız Kısır Kedi Maması

PiremsesKutsi

Artık N&D de alınamadığı için farklı bir mama arayışındayım ve bu mamaya rastladım. Et oranı iyi gözüküyor fiyatı da uygun sayılır. Besin oranları ve değerleri hakkında hiç bilgim yok o yüzden yardımcı olmanızı diliyorum. Sizce nasıl bir mama, kullanan var mı, önerir misiniz?

6 CEVAP

Sselin1

Siz direk kısır mamasini sormuşsunuz zaten gözümden kacmis kısır mamasinin protein, yag, mineral degerleri kısır kediler icin uygun. Güzel bir mama iste o koruyucunun kimyasal olmasi isi bozuyor. Oyleyse tabi.

Ben de nd’ye alternatif mama arayışındayım şu an, paket bitince ne alsam diye kara kara düşünüyorum. Fitmin’i görmüştüm ama incelememiştim iyiyse bir de onu deneyeyim.

portative

Bu markayı yavru kedim için ben de çok araştırdım.
Öncelikle tahılsız mamalar içerisinde 10 kg'si 350 tl olarak en ucuz olanı bu.
İçeriği gerçek et. Mineraller ve vitamin değerleri N&D'ye çok yakın.
Menşei Çekya.
Distribütörü: "petseven" firması.
Elimde 1 kg kadar N&D kaldı. Biraz daha azalınca muhakkak deneyeceğiz. Denedikten sonra fikirlerimi sizlere iletirim.

Sselin1

Mamanin icerigi gayet iyi tabi protein yag orani vs mamanin cesidine göre degisebiliyor. Birde taurin orani az diye hatrlıyorum taurin takviyesi ile cözülebilir ama. Mamada olumsuz buldugum sey ise koruyucu içeriyor sanirm kendi sitesinden de inceledigimde dogal yollarla korunduguna dair bir bilgi göremedim

PiremsesKutsi

Teşekkürler cevabınız için, benim de araştırma yapmam gerekiyor o zaman bolca.

PiremsesKutsi

Alternatif mama da yok alabileceğimiz...