Kedimin Duştan Sonra Boğazının Sişmesi

kgnmert

Kendime duş aldırdım kurulandiktan sonra baktığımda boğazının sol tarafinda şişlik vardı fakat sadece elle hissediliyor. Görünürde hiç birşey yok yemeği de rahatça yiyebiliyor neden olabilir

2 CEVAP

Berra2000

Boynunda apse olmuştur veterinere götürün geç kalırsanız kana karışır antibiyotik tedavisi uygulayacak öncesinde iltihabı küçük bir operasyonla akıtacak

bademthecatt

Lenf bezi şişmesi gibi birşeyde olabilir veterinerinize danışın