Kedim 3. Kattan Düştü!

Lorinloris

Kedim mama yemiyor,su içmiyor ve tuvaletini yapmıyor düşerken yanındaydım galiba karnına düştü röntgen filan çekildi bir kırığı yok ama ödül mamasını bile yemiyor normal mi?

4 CEVAP

ugurkoker

Röntgen filmi yetmez,ultrason yapan iyi bir veteriner bulup ultrason yaptırın,karnına hafif hafif bastırın canı yanıp tepki veriyorsa açık bir veterinere götürün

Berra2000

İç kanama olabilir ve 2gün içimde hayatını kaybeder. Diyaframı patlamış olabilir bunlar rontgende anlaşılmaz

ugurkoker

Nasıl oldu kediniz

bademthecatt

Benimde kedim 2.kattan düştü Cuma günü malesef :( iç organlarını gösteren bir röntgen çekildi kan felan alındı iç kanama çıkmadı ve iç kanama gerçekten çok tehlikeli acaba sizin ki sadece kalça bölgesi için mi çekildi iç organlarını gösteren bir röntgen de muhakkak çekilmeliydi :( bence tekrar bir götürün yememesi kötü bir durum benimde kedim ilk gün kuru mama yemedi böyle bir durumsa yaş mama verebilirsiniz belki onu yer ve veterinerde idrar söktürücü felan yapılmıştı bize muhakkak tekrar götürün sonra üzüleceğiniz bir durumlar karşılaşmayın geçmiş olsun