Kedi Tuvaleti Filtre

gzdeylmaz529

Herkese merhaba, kedimin tuvaleti kapalı bir tuvalet ama son zamanlarda biraz fazla koku yapıyor bu nedenle koku filtresi satın aldım. İnce ve siyah keçeye benzeyen filtrelerden. Acaba nasıl kullanmalıyım tuvaletin neresine takılmalı (tuvaletin üstünde çizgili bir bölüm var orası mı?) ve bana hiç kokuyu emecek gibi gelmedi nasıl oluyor? Bilenler yazarsa çok sevinirim teşekkürler :)

4 CEVAP

Nightcat

Bizim de kapalı tuvaletimizin üstünde tutmak için olan yerin hemen altında keçe gibi bir şey var, orası sanırım

Arthur5

Normal bez biseye yaramıyor reflex kirmizi kutu tek çare

gzdeylmaz529

Teşekkurler

mavitilki

Filtre kullanmak zorunda değilsiniz hatta düzenli temizleme ve iyi bir kumla açık kum kabı bile kullanabiliyorsunuz. Garden mix aktif karbonlu ya da ince taneli bentonit kum kullanırsanız sorun çözülür. Ayrıca kum kabı kokuyorsa ve yıkamanıza rağmen geçmiyorsa bu koku maalesef kum kabını değiştirmelisiniz.