Dış Parazit

Leyl003

Kedimin bugün dış paraziti yapıldı.. vet. ense damlasını çok sürdü sanırım çünkü ensesinden nerdeyse sırtına kadar bi iz var.. sırtını yalayınca hemen bırakıyor ve surekli yutkunuyor.. ağzındaki acılığı temizlemek ister gibi.. sizce ne yapmalıyım sırtını yıkamalı ve ya silmeli miyim.. yoksa bu şekilde bişey yapmazsam zehirlenir mi.. bu arada yogurt da yedirdim..

2 CEVAP

PiremsesKutsi

Zehirlenebilir, sırtını temizlemeye çalışın mutlaka.

Enseye 3-4 damla bisey sıkılıyor normalde. Yalayamasın diye enseye damlatılıyor zaten o damla. Mutlaka temizleyin bence sırtındaki ulaşabildiği ilaçlı bölümü.