İki Kedili Eve Köpek Getirmek

Sudeckmkc

Merhaba evimde iki tane 1 yaşında kısır erkek kedilerim var. Yine 1 yaşında kısır erkek küçük-orta boy bir köpek sahiplenmeye karar verdim. Birbirlerine daha kolay alışabilmeleri için öneriniz var mı?

1 CEVAP

romedon96

Aşamalı yaklaştırmak lazım. Bence büyük köpek değil de yavru köpek bakın.aldığınız köpeğin cinsini de yazarsanız daha uygun yorumda bulunabilirim. Bazı köpeklerde genetik olarak baskınlık olduğunda cinse göre değişiyor bu durum