Astronot Kedi Çantası?

Fablemoon

Kullanan var mı?

5 CEVAP

Benim de en büyük hayalim bu çantadan almak ama çok pahalı :).

Minnakpatipuki

Kediler büyüdükçe ağırlaşıyor ve taşıma çantasıyla taşımak taşıyan icin çok sağlıksız. Mecburen yükü tek kol ile taşımak zorunda kalıyorsunuz. Kedinizi veterinere minibüsle bisikletle yada yürüyerek götürüyorsanız iki kola birden yükü dağıtması taşıma açısından büyük kolaylık sağlıyor. Pahalı olduğu icin bende alamadım ama almak isterim. Ama tabi kedinizi arabayla götürüyorsanız bir yerlere taşıma kabı kullanmak daha mantıklı

Fablemoon

ya ben alacağım ama içinde boğulara ölen kedi olmuş yorumlarda gördüm o yüzden bir tedirgin oldum.

lwb

Hava delikleri oluyor, ben de almak istiyorum

SerkanO

Görsellik dışında ne esprisi var ki ?