Acil Satılık

Eymentalay

Merhaba. Kedimi 2 gün önce ameliyat ettirdim idrar kesesinden 2 adet taş çıktı biraz maliyetli bir ameliyattı ve maalesef ücreti denkleştirmek için kedimin bazı eşyalarını satmak mecburiyetindeyim. Resimleri bırakıyorum İstanbul içinde almak isteyen olursa mesaj atabilir bir yerde buluşup elden veririm direkt. Mamanın ve diğer ürünlerin çoğunun e-faturası duruyor isteyenlere atabilirim.

Furminator: 100TL
Taşıma çantası 90TL
Paspas+oyuncaklar:50TL
Acana 5.4 kg mama: 250TL (mama yeni alındı ve hiç açılmadı, artık özel mama kullanması gerektiği için satmak zorundayım)

6 CEVAP

Ahsenbb

Merhaba, zebramoya da yükleyebilirsiniz.Uygun olunca talibi cok oluyor.İkinci el sitesi ve evcil hayvan ürünleri satılmasına izin veriliyor

Eymentalay

Teşekkür ederim yükleyeceğim bilmiyordum orayı

Eymentalay

Güncel

Raubeyaz

Sahibinden.com a yükleyin, en az 1 hafta da alıcı olur

lwb

Letgo kullanmadım kategorileri de bilmiyorum ama oraya da bakabilirsiniz olursa

Eymentalay

Letgoya koydum, sahibindene de yükleyeceğim teşekkürler