İsim Onerirmisiniz

Bu yavruma annesi ve kardesleriyle bahcede bakıyordum geçen çarşamba okuldan geldim baktım hayvan kimildayamiyor. Meğer bacağı kırılmış vs vs eğer ameliyat olamazsa bacak kesilmek zorunda kalinacak. Umarım öyle birşey olmaz. Ilk kedimin adı çakıl ona uyumlu bir isim olursa çok iyi olur. Iyi olduğu bir fotoğrafını da koyuyorum.

10 CEVAP

Babam in psikolojisi çok iyi değil ona gostermeyerek bakıyorum. Büyük bir kedimiz var ondan başka kabul etmiyor. Bir kac sene sonra kendi evim olur daha cok can kurtarırız inşAllah.

saitgulsen

Kum olabilir. Sonuçta sarı ve çakıla da uyar :)

Nala00

Bacağı ne durumda umarım iyidir içim sızladı yavrucağızı böyle görünce

Sol arka bacağı kesildi malesef. Ilk ameliyat tutmadı ikinci ameliyatla bacağı ampute edildi o zaman mantarda oldu. Şu an iyi tüyleri de çıkmaya başladı :) Aslında sahiplendirecektik ama hem düzgün biri çıkmadı hemde baglandigim için vermeyeceğim. Umarım bir aksilik olmaz.

KediVelisi_

Onu terk etmeyerek en güzelini yapmışsınız umarım daha da iyi olur minnoş geçmiş olsun

KediVelisi_

Zor şartlarda bile olsanız elinizden geldiğince destek olmaya çalışmışsnz bu çok güzel bişey sevgiler

toprak olabilir veya buradan bakın;
kedi isimleri nelerdir

Poyraz koyduk adını :))

Anonymus552223

Gecmis olsun bacagi gecti mi:'(

Nala00

Bacağı ne durumda umarım iyidir içim sızladı yavrucağızı böyle görünce