Çok Acil Tüy Konusu

Raubeyaz

2 yaşında ki kızımın boyun bölgesinde dışarıdan belli olucak şekilde tüy dökülmesi var, biraz küçük ama belli oluyor, ilk gördüğüm de yaladığı için tüy döküldü sandım, ama bugün baktığım da ona yakın bir yerde yine boşluk gördüm ve iğne ucu kadar kırmızılık var dı, gerçekten çok korkuyorum, hamile ve şu an elimiz de hiç bütçe yok, ne yapacağımı bilmiyorum, fotoğraf yükleyemiyorum ilk gördüğüm de sormak için denedim ama yüklenmedi, eğer görmek isterseniz mesaj olarak numaranızı yazabilirsiniz, size fotoğrafını gönderirim. Öğrenci olduğum için elimden bir şey gelmiyor, nolur yardım edin

2 CEVAP

lwb

İlk önce bi batikon sürebilirsiniz. Hamile olduğu için kullandığınız her şey çok önemli şuan.

pinarcaya

Mantar olabilir. Batikon ise yarar bence de ama veterinere de danismalisiniz.