Nd Mamayı Çok Yiyor

ciremcakir

Kedim eskiden golosi mama yiyordu şimdi kısırlaştırılmış tavuklu narlı nd mamaya geçtik ama çok fazla yiyor galiba nd mamayı çok sevdi. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

20 CEVAP

Cyborg

Aynı şekilde benimki de ben her kalktığımda mama kabına koşuyor. Ben de merak edip bir süre farklı mama kullanmıştım, onda da aynısını yaptı. Biraz obur sadece. ^^

Nurackgoz

Nd doyurucu bir mama çok vermemekte fayda var

ciremcakir

Sselin1 kedim 4.8 kilo. Eskiden böyle yapmazdı kısırlaştırma ameliyatından sonra iştah artışı olmasını bekliyordum ama bu kadarı fazla gibi geliyor sabah 3 akşam 3 kaşık mama vermeyi denedik gün içinde ve gece mama için bağırıyor :/

Utkan92

Tahılsız kullanıyosan pek sorun olmaz tahıllıysa ölçülü koyarsın önceki mamana göre kalitesi bayaa artmış o yüzden çok sevmiştir

ciremcakir

Utkan92 az tahıllı mama kullanıyoruz, Sselin1 tavsiyelerinizi deneyeceğim teşekkür ederim. Siz günde 2 öğün mü veriyorsunuz mamayı?