Kedi Kapısı Kullanan Var Mı

Deliladilan

Almayi dusunuyorum memnun kalan var mi

4 CEVAP

Tbolat19

ben kullanıyorum. çok memnunum. kumunu cam balkona koydum. mutfakla balkon arasına da kedi kapısı yaptırdım. koku sorunu çözülmüş oldu.

Utkan92

Önce koklar sonra geçer alışır evin için gerekiyosa kullanabilirsin

SerkanO

Bunların montajı nasıl oluyor ? Ben de banyoya yaptırabilirim.

Deliladilan

Tesekkurler ben de balkon mutfak arasi kullanmayi dusunuyorum. Kapiyi kesmek gerekiyor. henuz takmadik. Taktiktan sonra bilgilendiririm :)