Kedim Koltuklara Tuvaletini Yapiyo

Seymadmrdgn

6 aylık erkek bir kedim var surekli kanepeye yatağa işiyo kumu degistirdim kumun yerini degistirdim ama yinede çözüm olmadi ne yapmam lazım lütfen yardim edin

4 CEVAP

saitgulsen

İşeme mi bu yoksa püskürtme mi? Bence kızgınlığa girdiği için kokusunu bırakıyor sağa sola.

Seymadmrdgn

İşiyo püskürtme tarzında değil kızgınlığa girmedi henüz geldiginden beri böyle 4 aylıkken gelmisti

Eliff90

Kumunu daha yakın yere koyun ulaşamadığını düşünüyorsanız.
Yemekten sonra birkaç kez siz götürün kuma
Ön patileri ile kumu eşeleyin. Tuvalet olduğunu anlasın

lwb

Koltukları iyi temizlemeniz lazım kokusunu aldıkça tekrar koltuklara yönelir