Ecosin Kullananlar

Cyborg

Merhaba. Köpeğimin derisinde sıkıntılar var. Uyuz ve mantardan şüpheneliyorlardı. Bugün doku testi yapıldı uyuz görülmemiş. Mantar ihtimalinrie daha önce Konazol şampuan kullandırtmışlardı. Onunla da düzenli yıkama gerekiyor ve aşıları başladığı için Ecosin verdi. Kullananlar varsa işe yarıyor mu acaba? Çocuğum perişan oldu, hala kedime geçmemiş olması da mucize.

2 CEVAP

lwb

Mantar denildiğinde ilk akla gelen etkili bir ilaç.
Yalnız hata affetmezmiş yani dört dörtlük kullanmak lazımmış.
Kedinize geçmemesi için çok dikkat etin çok lanet bir hastalık biliyorsunuz, kediler daha ağır geçiriyor.
Kullananları görebilirsiniz
https://www.instagram.com/ecosin.efer/

Cyborg

Öyle gerçekten, umarım geçmez. Çok teşekkürler. ^^