Aro Kedi Maması

Aro kedi mamasını hiçbir yerde bulamıyorum. İnternette epeydir yok, bulunduğum şehirde de metro market yok. Konya’ya gittiğimde alıyım dedim orda da yok. 10 kilogramlık da yok 1,5 kilogramlık da. Acaba sadece benim başıma mı geldi yoksa üretimde mi sıkıntı var?

6 CEVAP

acelycat

Bizim şehrimizde Metro Marketin şubesi var.Yaklaşık bir hafta önce mamam bittiğinde almnaya gittim ve yoktu.Kum doldurulmuştu her yere.Fakat 10 kg var 1.5 kg yoktu.Zaten çok ucuz olmuş indirime özel 9 tl 1.5 kg 10 kg 45 süoer fiyat ama mama yok ortada.Ben 1.5 alıyorum da normalde

BalliBadem

Nasıl yaaa bizim burda metro yok dedemi ikna edip arabayla mama almaya gidicektim 10 kg nun 45 e düştüğünü duyduğum iöin mama yok mu marketlerde indirim var diye mi kaldırdılar acaba yaa

momo44

Bizim burda var yarın yani perşembe günü aro kedi maması 10kg 44.95 tl aro kedi kumi 12. tl 150 kg mama alıcam sokaktaki kedilerimiz icin 120 kg kum alcam kumunu denedim kullandıgım kuma göre neredeyse aynı ama mamayı ilk defa alcam sokaktaki kedicikler sever inş . Istanbulda garanti bulursun stoklar dolu

BalliBadem

Ankara dayım

momo44

Ankarda bir bilgim yok ama eğer istanbulda bir akraban tanıdıgın varsa yerine halletsin tabi kolayina gelirse istanbulda öyle bi yerki herşey var inş işinizi etmenizi diliyorum :)

BalliBadem

Sağolun