Kedinin Öksürmesi

cigdemcnkc

Çaklıt bi müddet koşup oynadıktan sonra boğazına birşey takılmış gibi öksürüp kusacak gibi oldu ama birşey çıkmadı düzeldi sonra. Bu normal mi?

2 CEVAP

Cyborg

Enerjisinde, beslenmesinde problem görmüyorsanız çok tüy yutmuştur. Malt macunu verip tarayabilirsiniz. Zaten yapıyorsanız da bu ara aksattıysanız olabilir yine böyle şeyler.

cigdemcnkc

Evet malt macun kullanıyordum bitti daha almadım bu yüzden olabilir. Endişelensdim yinede boğazında bişi var gibi tuhaf bi ses çıkınca