Kedimin Kulakları Asagı Düşmeye Başladı

DumanPonpon

Kedim Dumanı British Shorthair cinsi olarak almıştım fakat yaz bitiminde kulakları asagı dogru inmeye başladı anlam veremedim bu cinste boyle bi durum oluyomu yoksa British degil Scottish cinsimi cozemedim iyi anlayan biri varsa yardımcı olabilirmi (not :veterinerler bu konuda net bi bilgi vermedi)

3 CEVAP

BalliBadem

Brithish scottis kırması yani strait olabilir

DumanPonpon

Ilk basta bizde öyle düşündük ama ilk geldigi hali 2. Foto 1. Foto suanki hali kulaklarında belirgin bi kuculme ve aşağı dogru egilme başlayınca anlayamadım herhangi bi hastalık buna sebep olurmu

Kedilerde kulak kırılması yaşanabiliyor bunu cinse bağlamayın