Yuvalandırmaya Yardım Eder Misiniz?

mavitilki

Bu kızımızın adı Kestane. Melek çocuğu Hacettepe’nin kampüsüne terk etmişler. Diğer kedilerden dayak yendiği yetmiyormuş gibi kampüste zaten virüs salgını var pek çok kedi ölüyor. Araba nedir köpek nedir bilmiyor (üniversitenin kendi köpek sürüsü var) diğer kedilerden dayak yiyor bu şartlar altında hayatta kalamaz. 2.5 aylık, çok ürkek, kucaktan inmeyen bir kız. İletişim: 0545 430 02 40

2 CEVAP

minnoskoss_123

Instagram üzerinden patili_dostlar_dernegi , kedi_sahiplendime , miano.patisahiplendirme , sahibimiariyorum , haysev gibi sayfalara ilanınızı gönderebilirsiniz. Daha kısa zamanda yuva bulur böylece. Umarım kalıcı yuvasını edinir.

mavitilki

İnşallah gönderebildiğim her yere gönderiyorum ilanını