Orta Fiyatlı Köpek Mama Önerisi

heraanur

Merhaba arkadaşlar golden retriever cinsi bir kızım var kendisi 2,5 yaşın da bu güne kadar hep kaliteli mamalarla besledim fakat bu aralar maddi sıkıntılarım dan dolayı daha uygun bakmam gerekiyor
Şöyle düşündüm daha orta fiyatlı bir mama alıp bir öğününü mama diğer öğününü kemik suyu, tavuk, sebze haşlama tarzı ona özel bir tarif hazırlamayı düşünüyorum
10 kg üstü tarzı bir mama 170,180 tl arası olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim

3 CEVAP

BalliBadem

Evde uygun fiyatlı eyler tavuk vs alıp yaş mama tarzı yapabilirsiniz 1 öğün kuru 1 öğün öyle olur hem daha uygun hem daha sağlıklı sonra buzluğa atatsınız ben kedimi buna yakın besliyorum

heraanur

arkadaşlar mamalara baktım da cidden fiyatlar uçmuş biraz daha bütçenin üzerine çıkabilirim

heraanur

öyle düşünüyordum ben de teşekkürler :)