Sarı Kediye Yakışacak İsimler?

Isim onerirseniz çok iyi olur cinsiyeti erkek. Yeni yavrum.

12 CEVAP

mavitilki

Benim tamamen sarman bir oğlum vardı. Adını Karamel koymuştuk. Kendisiyle hüzünlü ayrıldık fakat hep anneciğini severdi annesi de onu kucaklar dururdu. Karamel koyabilirsiniz güzel oluyorlar. Tarçın, reçel, marmelat da sarı kedi için hoş isimler. Bir de bu kedide nedense Hüseyin tipi görüyorum. Dedeciğim affet ama var yani

DumanveNecati

Benim sokak kedimin adı portakal çiçeği idi ama sonraları çook uzun olduğu için limon demeye başladık. Mahallenin çocukları soyadı da bulmuş :) artık adı Limon İskenderci

minnoskoss_123

Benim kedimin adı Pötrik. Ona yakın Pötibör var:)

Utkan92

Limon

Nightcat

Ben olsam Venüs koyardım

Birde yanlış anlamayın ama babannem ben küçükken sarı kedilere hep musti derdi hayvanlarda hemen ölürdü. Yani Muhammet sonuçta Peygamberimizin ismi o yüzden ben insan ismi koymaya çekiniyorum.

Bu yavrumuz suan veterinerde bizim bahçedeki limonumuz 15 temmuzda doğurdu bu yavrumunda bacağı kırılmış ameliyat oldu ama malesef kemik beslenemiyormus kaslar erimiş ve hiç damar kalmamış. O yüzden kesilecek malesef :( eğer iyilestikten sonra çok çok güzel bir yuva bulamazsak bizimle yaşayacak. Ben bizimle kalmasını istiyorum o yüzden yine isim tavsiyelerinizi beklerim.

NZI

Bizim arkadaşlarla sokakta beslediğimiz kedilerde o renkteydi adlarına Saman ve Suman koyduk. Aslında Susamda olabilir.

NZI

Bizim arkadaşlarla sokakta beslediğimiz kedilerde o renkteydi adlarına Saman ve Suman koyduk. Aslında Susamda olabilir.

saitgulsen

Kediye isim koyarken en fazla 2 heceli isim koyun ve telaffuzu kolay olsun. Bu şekilde ismine alışır ve siz seslendiğinizde reaksiyon gösterir. "Nis" gibi telaffuzu kolay ve karakterleri baskın bir isim koyun hayvanlarınıza. "S" harfi kedilerin onca sesin arasında ayırt edebildiği bir ses. Bunu kullanmaya çalışın. Gürültülü, kalabalık bir ortamda bile sizin uzaklardan gelen "pissst" nidanıza bu yüzden bakarlar. İsmine alışması bence önemli, tabi taktir sizin. :) İsim önerim de; "Alfa" veya "Alf". İkisinin de telaffuzu kolay ve "F" baskın. Alışması kolay olur :)

Poyraz veya Teo düşündük kısa olması tabiki daha iyi olur ama içim poyraz a gidiyor. Benim ilk kedimin adı çakıl. Bakalım başka hoşuma giden olursa hemen kararımı değiştiririm

lwb

Güneş