Kedimin Temizliği ?

Herav

Yaklaşık üç aylık bir kedim var .Bir bucuk aylıkken annesınden ayırdık aldık annesini dışarı bırakmışlardı.Beyfendi tüylerini patilerni yalıyor temızlıyor ama poposu kaka kırıntılarıyla kalkıp yataga gelıyooo

2 CEVAP

lwb

Tuvaletini yaptıktan sonra siz ıslak bi bezle silin, teşvik edin yalaması için.
Bazı kediler kazanırsa kazanır bu davranışı ama benimki gibi bazıları da böyle bırakıyor

Eliff90

Ya benim pasaklı kızım da öyleydi bir süre peşinden gezip kıçını sileceksiniz. Zamanla kendi başlar temizliğe