Bravery Kedi Maması Kullanan Var Mı Sizce Nasıl?

Eliff90

Mama değiştirmeyi düşünüyorum. Petshopta da önerdiler.
bravery kedi maması nasıl kullanan var mı acaba?

4 CEVAP

Utkan92

N&D den devam

Eliff90

Uzun süre nd kullandım.(2yıl) Şuan kedilerim nd yemiyor sıkıntı yaşıyorum.

Veterinerim proplan, Hills ya da virbac önerdi.
Proplanın yağlı bir mama olduğunu biliyorum. Ve koruyucu madde var içinde. Hills hakkında bilgiye sahip değilim. Kısa süre virbac kullandım. Sanırım o üründen devam edeceğiz yani inşallah

bademthecatt

Advance tavsiye edebilirim

Kayraat

Bravery yi benim gittiğim petshopta ısrarla ama ısrarla satmaya çalışıyor. Almıyorum. İnternette hiçbir bilgi göremedim çünkü ve kullanan da yok. Yüksek ihtimal bu marka petshoplara komisyon veriyor bu yüzden ısrarla satmaya çalışıyorlar. N&D kullanıyordum, kedim kısırlaştıktan sonra yemediği için proplana geçtim