Ecosin Tablet

bademthecatt

Arkadaşlar merhaba aranızda mantar tedavisi için ecosin tablet kullananlar var mı?

1 CEVAP

Ayseghoul

Ben kullandım. İnatçı mantarımız vardı, gözlerinin üst bölgeleri, kuyruk ve pati uçları kelleşmişti minik faremizin. İlk doz sonrası herhangi bir gerileme olmadı ancak o bizim yetersiz gözlemimiz olmuş. 2. doz sonrası 1 hafta içerisinde aniden geriledi ve tüyleri çıkmaya başladı. Sanıyorum 2. doza gerek olmayacaktı ancak kullanmış olduk, bir zararı da yokmuş zaten.

Tek tavsiyem kullanma talimatına bağlı kalmanız. Sonuç alacağınızı düşünüyorum.
İyi günler diliyorum. :)