Köpeğimin Cinsi Kangal Kuru Mamayı İsteyerek Yemiyor Normal Fiyatlarda Olup Yeme Garantili Mamanız

Votkaa

Köpeğimin cinsi Kangal kuru mamayı hiç sevmiyor yemesi için garantili köpek maması bütçeme uygun tavsiyeniz var mıdır ona göre sipariş verecek şu andaki Goody mama sevmedi

4 CEVAP

ekimelif09

Goody i köpekler pek tercih etmiyor. Benm de 1 yaşında rot um var o hiç yememişti. Bonaciboyu sewmişti . Ama şuan pro plan a başladım. Onu bayılarak yiyor. Diğerlerine göre biraz pahalı mama ama inanın çok kaliteli öneririm

bayrktarr

Goody markalı mamayı ne kedi nede köpekler yiyor. Ayrıca mama yerine normal yemek verseniz daha iyi, mamaya heveslenmeyin cinsi kangal

Kangal gibi bir cinse mama verme bacm yazktr sonra sokağa gidince aç kalır

Goody kötüdür. Bonacibo alın