Göz Rengi Değişmesi

Bellasmom

Yaklaşık 3 aylık kedimin gözleri kahverengiydi son bir haftadır göz bebeğinin etrafında yeşil halka görüyorum. 3 aydan sonra göz rengi değişir mi ?

4 CEVAP

Nurackgoz

2 aydan sonra göz rengi değişebilir benimki mavi gözlüydü şimdi yeşil

momo44

Şöyle söyliyeyim ven kedimi aldıgımda 40 günlüktü koyu yeşil mavi renk arası göz rengi vardı ama yavaş yavaş değişim oluyor şuan mavilikten eser kalmadı yeşilide kahveye yakın bir yeşil oldu yani kedilerin gözünün rengi büyüdükçe değisiyor :)

Utkan92

Bizimkide doğduklarında maviydi sonra hepsinin değişti rengi

minnoskoss_123

Doğdukları zamanki göz renkleri değişir bu normaldir. Özellikle 2. ayda değişiyor. Benim kedimin göz rengi mavi idi şimdi bal rengi:)