Depremle Alakali Bir Satırda Olsa Yazın Lütfen

momo44

Arkadaşlar bugün deprem olmuş annem hemen eve gelmiş bizim kedi buz kesilmiş koltugun arkadan borusuna girmiş sökerek çikarttik titriyordu ve ben şuan evdeyim ne yemek yemiş ne su içmiş hala hafif titriyor lütfen kedim düzelirmi ne yapmam gerek eger boyle bir şey yaşayan varsa yazin lutfen

10 CEVAP

BalliBadem

Biz ankaradayız nolur nolmaz hem kendimize hem kedimize deprem çantası hazırladık birde Allah korusun öyle bi durumda ağzı yaralanırda mama yiyemezse diye sade süt koydum bişey olurda başkası bulur diye kutunun üstüne herşeyi yazdım kısaca

Sedanurdrl

Aynı durumda benim büyük kedim ne yedi ne içti aklını kaçırmış gibi davranıyor. Az öncede deprem oldu yine çıldırdı. Küçük olanın hiçbirşeyden haberi yok

Üzerindeki korku halini almak için iple topla filan oyun oynatmaya çalışsanız işe yarar mı acaba? Sıcak battaniyeyle sarmak da sakinlestirebilir.

lwb

Benim kedim de depremden bir kaç saat sonra kendine geldi, onu da en sevdiği şey olan tokayla kandırdım. Siz de sevdiği şeylerle kendine gelmesini sağlayabilirsiniz

Benim kedim neden birşey hissetmedi deprem anında uyuyordu normal yaşamına devam etti

depremde kedim evde yalnızdı. Hemen birini gönderdim baktırdım . Hiç çıkmadığı masa üzerine çıkıp herşeyi yere atmış. ve masa üzerinde plastik örtü vardı her yerini tırmalayarak delik deşik etmiş normalde hiç yapmadığı şey. Akşam eve geldiğimizde sakindi ama hep kucakta sevdik konuştuk okşadık saklanmadı bizden. Sabahda hüzünlü baktı işe giderken Allah a emanet tüm yavrularımız.

bu arada bir tanıdığım korktuklarında yükseğe çıkma eğiliminde olduklarını söyledi ağaçlar gibi . Bizimkide masayı uygun görmüş.

benim kedim de çok kötü oldu yakalayamadım yas mamayla yakalayıp kabına koyup dısarı cıktım 2 saat sonra getirdim eve hala kötüydü yas mama verdim anti stress macun verdim uyudu düzeldi aksama

momo44

Teşekkür ediyorum hepinize benim kedim hala tedirkin heleki bizim odaya zor geliyo korkuyo bizim odada bir sıkıntı olmuş hep ordan korkuyor

momo44

Tesekkür ediyorum hepinize benim kedim 6 ayliķ bide bugün bakalım kendine gelmişmi