Kedim Peçete Yedi

kubratsc

Kedim dün elimdeki peçeteyi kapıp yedi alamadım ağzından peçete küçük top halindeydi hiç bir sorun yok dün mamasını değiştirdim nadir yedi gün içinde ama ödül mamasını iştahlı yiyor anlamadım mamasını mı beğenmedi yoksa peçeteyle mi alakalı bir de çok uyuyor ya da ben evham yapıyorum

7 CEVAP

Kakasını takip edin. Kaka yaptığı sürece herhangi bir tıkanma durumu yoktur denebilir. Peçete, kağıt pecetelerden di mi? Geçmiş olsun.

Bu yazımız belki ilginizi çekebilir.
Kedilerde Pika Sendromu

Mavimaske

Ya uzuldum

Nurackgoz

Ya kuzum midesiz kuzu birşey olmaz merak etmeyin tuvaletini kontrol edin

kubratsc

Ama peçete sindirilmeyecek bir şey değil sindirmiştir heralde diye düşünüyorum

kubratsc

Kakası normal mamasındanda yemiş bir sorun yok heralde

kubratsc

Hiç bir sıkıntısı yok mamayı yememe sebebi beğenmemiş olması galiba başka aldık iştahla yiyor :)