Kedi Göz Yaşı Kanal Tıkanıklığı

Senemasamaz

Merhabalar kedim sütlaç 4 aylık gözünde çapaklanma yaşıyoruz veteriner hekim göz yaşı kanalı tıkanıklığı var dedi ve bize iki damla tavsiye etti ardından bir delme işlemi olduğunu fakat sadece İstanbul’da yapılabileceğini söyledi kedisinde böyle bir sorun yaşamış olan veya bilgisi olan birisi yardım edebilir mi?

1 CEVAP

izmirde ihtisasını kedi göz üzerine yapmış bir veteriner var ben kedimi götürdüm gözyaşı kanallarını bir enjeksiyon yardımı ile açtığını fakat bir süre sonunda iran kedisinin genetik yapısından dolayı tekrar tıkandığını söyledi. ömür boyu günde iki kez refresh damla kullanmam gerektiğini söyledi. 1 aydır kullanıyorum akıntı azaldı çapaklanma olmuyo artık gözlerinde fakat kalıcı bir çözüm yok malesef.