Kedim Kayıp

aoeo10

İstanbulda dün deprem olduktan sonra kedimi hiçbir yerde bulamadım her yere baktım dışarıyı her yeri gezdim ama yok sanki aniden yok oldu ne yapmam gerek hiç bilmiyorum çok üzülüyorum daha önce hiç dışarı çıkmadı ne yapar ne eder hiç bilmiyorum çokta korkak bir kedi nolur yardım edin çevrenize yaysanızda olur İstanbul/Başakşehir

4 CEVAP

SerkanO

Geçmiş olsun. Dünden beri çok kayıp kedi ilanı gördüm. Depremde nasıl kayboluyorlar ki ? Müstakil bir evde mi oturuyorsunuz ? Nasıl kaçıyorlar anlayamadım. Benim sokakta baktığım kedi de dünden beri ortalıkta yok.

aoeo10

hayır giriş kat apartmanda oturuyorum balkon yere yakın olduğu için rahatlıkla atlayıp kaçabileceği bir pozisyon fakat daha önce 1 kez bile böyle yapmadı dışarıdan çok korkuyordu balkondan baktırınca içeri kaçıyordu

momo44

Dün benim kedimide zor bulduk koltuğü yan borusundan gurmiş ortasında donup kalmış kesin balkon açiķ olsa atlardı inş bulman dileğiyle geçmiş olsun

NZI

Evi çok iyi arayın bizde bir ara birinin kedisine bakıyorduk kapı çalmıştı kapı açılınca korkup kaçmış bizde nereye kaçtığını görmedik dıları çıkabilir diye düşündük dışarıyı aradık ama en sonunda çekmecenin arka tarafından çıktı.