Kedim Kayıp. 9 Gün Oldu.

çorum merkezde ulukavak mahallesi çiftlik caddesi elvan apartman /34. kedimiz kayıp 20.09.2019 dan beri. boynunda künyesi künyesinde yazan telefon nomuz ve ismi Lord Paşa yazmaktaydı. ailecek çok üzgünüz. çok rica ediyorum yardımcı olun evine dönmesine. kulakları sağır olduğu için dışarıdan gelecek her türlü tehlikelere açık benim oğlum. beyaz van kedisi bir gözü sarı diyeri mavi 2 buçuk yaşında.

3 CEVAP

Minnakpatipuki

Instagramdan Çorumdaki evcil hayvan sayfalarina kedinizin fotoğrafıyla beraber kaybolduğu yerin bilgisini mesaj atabilirsiniz onlarda hikayelerinde yayinlar bu şekilde daha hızlı bulabilirsiniz yavrunuzu umarım en kısa zamanda kavuşursunuz geçmiş olsun

Minnakpati çok teşekkür ederim duyarlılığınız için Allah sizden razı olsun Allah kimseyi sevdiğinden canından ayırmasın. Çok perişan durumdayız hastalandım üzuntüden kederden.yavruma Allahım kavuşmayı nasib etsin:(

nurefsangns

Merhaba bulabildiniz mi?