Annesi Yavru Kediyi Dövüyör

elsiy

Bizim apartmanca baktığımız bir kedi vardı. 4 ay önce doğum yaptı. Yavrularımızın 3 ü köpek boğması sebebiyle öldü. Anne ve yavruyu elimizden geldiğince koruduk. Ama annesi yavruyu artık etrafta görmek istemiyor sanırım. Vuruyor, hırlıyor, ısırıyor. Yavru da ona yanaşmak istiyordu. Bugün yavruyu bulamadım. Sonradan bir ağacın altında ölü gibi yattığını gördüm. Diğer yavrular gibi onunda öldüğünü sandım ilk başta çok korktum. Az iletide annesi dikmiş gözleri ona bakıyor. Kafasını kaldırınca yaşadığını görünce hemen gittin kaldırdım sırıl sıklam büzülmüş titriyor. Anneside yanına götürünce yine vurdu hırladı. Onun bu hâline çok üzüldüm. Yavru sanki hayattan vaz geçmiş gibi. Yemekte yemiyor. Anne artık bakmayı bırakmış olabilir ama neden bu kadar kötü davranıyor. 1 ay önce böyle değildi emzirir yalardı. Çevreden baska kedilerde geliyor bakıyoruz ama onlara bu kadar kötü davranmıyor. Yapabileceğim bisi var mi? Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

3 CEVAP

Anonymus552223

4 ay demissiniz, artik ilgilenmez yani, anneyi kisirlastirin bian once

BalliBadem

Annelik duygusu değil iç güdüsü olduğu için 1 ay önce iç güdüsel olarak emziriyordu artık anne için yavrusu ona fazla yanaşan bi yabancı

Anonymus552223

Sahiplendirim yavruyu, anne tekrar hamile kalmis olabilir bu yavruyu istemiyorsa, veya buyudugu icin sutten kesiyordur