Kedim Kusmaya Başladı!!Acil Yardım Lütfen

Fatma1324

Kedim iki gündür yediklerini kusuyor .sali günü veterinere gittim.geceleri bazen öksürüyordu. Röntgen çekildi.az bi enfeksiyon varmis cigerinde.antibyotik verdiler iki iğne yapıldı ve gaz soludu 15dakika. O günden beri yediklerini çıkarıyor midesi almıyor sanki.verilen ilaçları fotosu aşağıda.lutfen yardımcı olun.surekli kusuyor.veteriner varmı burda :((

3 CEVAP

Veteriner ya da uzman değilim ama kedinize antibiyotik veya iğne yan etki yapmış olabilir tekrar götürün bi de kedinize kedi maltı veriyor musunuz vermiyorsaniz ondan da olanilir

Fatma1324

Malt veriyorum.iki yıldır hiç böle kusmadı.anormal bir kusma.arkadaslara da bilgi olsun.exotik shorthair benim kedim.hassas bir ırk.sanirsam ilk defa ilaç aldıklarında kusma oluyormuş bu kedilerde.

Fatma1324

Yani öyle oldu çok yüksek ihtimalle ben öyle tahmin ediyorum.bir de kedi konusunda uzman tecrübeli arkadaş kedilerinin öyle olduğunu söyledi.